Відділ соціально-економічного розвитку

22 Червня, 2020 р., 14:14
Структура відділу                                                                              Головний спеціаліст  — Бігановська Олександра Михайлівна

22 Червня, 2020 р., 14:12
І. Загальна частина Головний спеціаліст відділу соціально-економічного розвитку Більшівцівської селищної ради  (далі – головний спеціаліст відділу) є посадовою особою виконавчих органів селищної ради, призначається на посаду селищним головою у встановленому порядку відповідно до чинного законодавства. 1.2. На посаду головного спеціаліста відділу призначаються особи, які мають повну вищу освіту за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі на посаді провідного спеціаліста не менше 1  року чи стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше    3 років, знають державну мову та вільно володіють комп’ютерною технікою в обсягах, необхідних для виконання службових обов'язків.