ВИБОРИ ГОЛОВИ

Документи, що подають кандидати на посаду селищного голови шляхом самовисування

Кандидат, що балотується шляхом самовисування, у відповідну ВК особисто пред’являє документ (ч.1 ст.8 Кодексу), який підтверджує особу та громадянство України, і подає такі документи як (ч.2 ст.224 Кодексу):

1) особисто підписаної заяви про самовисування кандидатом у депутати із згодою на:

- оприлюднення біографічних відомостей;

- обробку персональних даних у зв’язку з участю у виборах.

ФОРМА. Заява про самовисування кандидатом у депутати (Додаток 9 до постанови Центральної виборчої комісії від 14 серпня 2020 року № 177)

ЗРАЗОК №1

2) документа про внесення грошової застави;

3) автобіографії на паперовому носії та в електронному вигляді, що обов’язково повинна містити:

– прізвище, власне ім’я (всі власні імена) та по батькові (за наявності), всі попередні прізвища, власні імена, по батькові та дати їх зміни (якщо особа протягом останніх п’яти років до дня висування кандидатом у депутати змінювала прізвище та/або власне ім’я (одне з власних імен чи всі власні імена), та/або по батькові),

– число, місяць, рік і місце народження,

– громадянство,

– відомості про освіту,

– посаду (заняття), місце роботи,

– партійність,

– адресу місця проживання,

– наявність чи відсутність представницького мандата,

– контактний номер телефону,

– відомості про наявність чи відсутність судимості,

– дату складання автобіографії;

– підпис кандидата (складається у друкованому вигляді).

ФОРМА. Автобіографія кандидата (Додаток 13 до постанови Центральної виборчої комісії від 14 серпня 2020 року № 177)

ПРИКЛАД. Автобіографія кандидата

4) однієї фотографії розміром 4 х 6 сантиметрів на паперових носіях та в електронному вигляді;

5) копії першої та другої сторінок паспорта громадянина України у вигляді паспортної книжечки або копії лицьового та зворотного боків паспорта громадянина України у вигляді картки.

Кандидату, який подав документи про самовисування, ТВК видає довідку із зазначенням дати і часу прийняття документів, переліку прийнятих документів (ч.3 ст.224 Кодексу).