Ремонт доріг

Рішенням обласної ради, за сприяння Народного депутата України Михайла Володимировича Довбенка та депутата обласної ради Володимира Васильовича Магаля, із Регіональної програми будівництва, реконструкції та модернізації об’єктів дорожньо-транспортної інфраструктури Івано-Франківської області до 2020 року виділено 600,0 тис.грн. на капітальний ремонт автомобільної дороги Більшівці-Княгиничі (в межах Більшівцівської ОТГ).

16:50 09.06.2017

Урядова програма «Доступні ліки»

1 квітня 2017 року стартує Урядова програма «Доступні ліки». Пацієнти зможуть отримати ліки від серцево-судинних захворювань, діабету ІІ типу та бронхіальної астми безкоштовно або з незначною доплатою. Мета програми «Доступні ліки» – забезпечити кожного громадянина України необхідними лікарськими засобами, які покращать якість їхнього життя і запобіжать виникненню ускладнень та передчасної смертності.

13:21 05.05.2017

ОПОРНА ШКОЛА

СЕМІНАР ДЛЯ КЕРІВНИКІВ ОТГ ТА ОПОРНИХ ШКІЛ 05.05.17

09:03 05.05.2017