Тренінг старост ОТГ

Для старост населених пунктів об’єднаних територіальних громад Прикарпаття 04.08.2017р. Асоціацією міст України за підтримки USAID  проведено тренінг "Роль старост у системі органів місцевого саморвядування".

16:16 04.08.2017

Ремонт доріг

Рішенням обласної ради, за сприяння Народного депутата України Михайла Володимировича Довбенка та депутата обласної ради Володимира Васильовича Магаля, із Регіональної програми будівництва, реконструкції та модернізації об’єктів дорожньо-транспортної інфраструктури Івано-Франківської області до 2020 року виділено 600,0 тис.грн. на капітальний ремонт автомобільної дороги Більшівці-Княгиничі (в межах Більшівцівської ОТГ).

16:50 09.06.2017