Івано-Франківська область, Івано-Франківський район

19 Серпня, 2020 р., 20:59
День, що відчиняє двері осені – так в народі кажуть про це щедре, духмяне й барвисте свято, в якому поєдналися прадавні українські вірування із пошануванням пам’яті мучеників Макавейських.
16 Серпня, 2020 р., 10:58
Виконавчий комітет Більшівцівської селищної ради ОТГ вітає депутата Костика Дмитра Дмитровича із Днем народження!
16 Серпня, 2020 р., 10:55
«На жаль, з карти України зник Галицький район. Ми розуміли, що задля відновлення історичної справедливості потрібно було відстояти назву «Галицький» з адміністративним центром в місті Івано-Франківську», – зазначила перший заступник голови облдержадміністрації Марія Савка під час відвідин Галицького району.
16 Серпня, 2020 р., 10:54
Серце Олександра зупинилося надвечір 4 серпня. У червні боєць переніс важку операцію на серці у клініці Амосова в Києві. Провести у останню путь воїна приїхав командир Батальйону Кульчицького полковник Віктор Толочко, добрий друг покійного, уродженець Більшівців, командир другого добровольчого батальйону НГУ Андрій Тірон, побратими по зброї, представники Галицького районного об’єднання воїнів АТО, учасники АТО з Більшівців та інших населених пунктів району.
16 Серпня, 2020 р., 10:46
Велична історична та духовна подія відбулася минулого тижня у селі Жалибори Більшівцівської ОТГ – освячення новозбудованої церкви на честь пророка Іллі.
16 Серпня, 2020 р., 10:35
Матч Більшівці-Крилос.

07 Серпня, 2020 р., 12:44
«Визнати  винним Петренка Петра Петровича у вчиненні кримінального правопорушення , передбаченого ч. 3 ст. 185 КК України, і призначити йому покарання у вигляді 3 років позбавлення волі. На підставі ст. 75 КК України звільнити Петренка Петра Петровича від відбування покарання з випробуванням із встановленням йому трирічного іспитового строку…» Нерідко, на практиці доводиться пояснювати, що являє собою «іспитовий строк». Більшість схильна думати, що винесення судом такого вироку повністю звільняє особу від кримінальної відповідальності. Що ж таке звільнення від відбування покарання з випробуванням та іспитовий строк?
28 Липня, 2020 р., 21:49
Шановні жителі 29 липня 2020 року в смт Більшівці та Слобідка Більшівцівська буде проводитись вивіз сміття.