Про скликання восьмої сесії

07 грудня 2017 року о 12 год. 00 хв. в залі засідань Більшівцівської селищної ради відбудеться друге пленарне засідання восьмої сесії  7 скликання Додаток

15:23 04.12.2017

Моніторинг діяльності ОТГ

У рамках оцінювання роботи об’єднаних територіальних громад Прикарпаття 9-10 серпня 2017р. експерти програми DOBRE  провели серії інтерв’ю з працівниками апарату  Більшівцівської ОТГ, а також аналіз місцевого документообігу.  Громада отримає результати власного рівня та рекомендації щодо покращення якості роботи та співпраці з громадянами задля загального успіху ОТГ.  «Такий інструмент моніторингу та оцінювання є надважливим компонентом програми, адже дозволяє не лише виміряти прогрес та показники розвитку громади, а й, власне, допомогти краще зрозуміти у якому напрямку їй потрібно рухатись для досягнення ще більшої ефективності управління», - зазначив експерт програми DOBRE Тарас Репицький.

17:42 10.08.2017

СВІЧКА НАШОЇ ПАМ’ЯТІ НЕ ЗГАСНЕ НІКОЛИ

За період "Великого терору"  (1937-1938 роки) на території УРСР, за оцінками істориків, було засуджено  198918 осіб, з яких близько двох третин — до розстрілу. Решту було відправлено до в’язниць та таборів.

13:13 05.08.2017