Галицький район, Івано-Франківська область

Уряд затвердив перелік спроможних ОТГ

Уряд затвердив перелік спроможних об'єднаних територіальних громад, у яких відбулися перші вибори депутатів сільської, селищної, міської ради та відповідного сільського, селищного, міського голови у 2016 році.
Всього затверджено 208 спроможних об'єднаних територіальних громад, серед яких 8 прикарпатських ОТГ.
Прийняття акта сприятиме нормативно-правовому забезпеченню переходу на прямі міжбюджетні відносини з Державним бюджетом України об'єднаних громад, в яких відбулися перші місцеві вибори у минулому році.
Текст розпорядження з повним переліком -goo.gl/0157fm
Загалом на сьогодні на Прикарпатті створено 12 об'єднаних територіальних громад.
"Свіжа" інфографіка про об'єднані територіальні громади в Україні, в т.ч. на Івано-Франківщині, тут - goo.gl/hA4Lsh