Івано-Франківська область, Івано-Франківський район

Робоча зустріч

Дата: 03.03.2021 13:22

Днями відбулася робоча зустріч директорки Галицької районної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості Наталії Мацьків з директором КНП «Більшівцівська міська лікарня» Богданом Іжицьким.

Під час зустрічі обговорили поточні та перспективні потреби в кадрах та можливості служби зайнятості у підборі персоналу. Н.Мацьків проінформувала про стан, основні тенденції та процеси на локальному ринку праці, ознайомила з професійно-кваліфікаційним складом безробітних та презентувала послуги центру зайнятості.

Б.Іжицький, в свою чергу, розповів про організаційну структуру лікарні, предмет діяльності та наголосив, що основною метою закладу є надання вторинної медичної допомоги населенню, а також проведення заходів з профілактики захворювань населення Більшівцівської селищної ради на безоплатній основі.

Окремо зупинилась на напрямах практичного застосування сучасних електронних сервісів служби зайнятості. Особливу увагу було приділено одній із послуг центру зайнятості - видачі ваучерів для підтримки конкурентоспроможності осіб на ринку праці.

В результаті робочої зустрічі було узгоджено шляхи подальшої співпраці та узгоджено шляхи подальшої взаємодії служби зайнятості щодо забезпечення та підбору якісного кадрового потенціалу з урахуванням нагальних та перспективних потреб в найманих працівниках.