Івано-Франківська область, Івано-Франківський район

Оголошується конкурс

Дата: 08.02.2021 16:35

ОГОЛОШУЄТЬСЯ КОНКУРС

Відповідно до Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців, затвердженого постановою  Кабінету Міністрів України від 15.02.2002 року № 169, Положення про кадрову службу Більшівцівської селищної ради затвердженого рішенням ІІ сесії VIІI  скликання Більшівцівської селищної ради №20 від 23 грудня 2020 року виконавчий комітет Більшівцівської селищної ради ОГОЛОШУЄ КОНКУРС  на заміщення вакантних посад:

- головного спеціаліста відділу освіти, охорони здоровя культури, туризму та зовнішніх зв’язків  (1 посада);

-  начальника відділу бухгалтерського обліку  - головного бухгалтера (1 посада)

Вимоги до кандидатів на посаду  головного спеціаліста відділ, освіти, охорони здоровя, культури, туризму та зовнішніх зв’язків:  вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра, спеціаліста.

•  Стаж роботи за фахом в органах місцевого самоврядування не менше 3 років або стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 5 років;  досвід роботи з комп’ютерними програмами;
  • знання законів України «Про місцеве самоврядування», «Про освіту», «Про загальну середню світу», «Про дошкільну освіту», "Про культуру", "Про бібліотеки та бібліотечну справу", "Про запобігання корупції"; володіння державною мовою; упевнений користувач ПК.

Вимоги до кандидатів на посаду    начальника відділу бухгалтерського обліку – головного бухгалтера:  вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра, спеціаліста.

•  Стаж роботи за фахом в органах місцевого самоврядування не менше 3 років або стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 5 років;  знання діючого законодавства України стосовно складання та виконання місцевого бюджету в обсязі, достатньому для виконання службових обов’язків;
  • Досвід роботи з комп’ютерними спеціалізованими програмами Microsoft Office (Word, Excel), АІС «Місцеві бюджети» «Logica»; володіння державною мовою; упевнений користувач ПК.

Участь у конкурсі на заміщення вакантної посади можуть взяти громадяни України.

Документи щодо участі в конкурсі приймаються протягом 30 – ти календарних  днів від дня опублікування оголошення.

Подати документи для участі в конкурсі та ознайомитись з порядком проведення конкурсу, а також отримати додаткову інформацію можна у виконавчому комітеті Більшівцівської селищної ради Івано – Франківської області, за адресою: смт.Більшівці, вул. Майдан Вічевий, 1.

Перелік документів

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають на розгляд конкурсної комісії виконавчого апарату селищної ради такі документи:

• заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника зі встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органи місцевого самоврядування та проходження служби;
  • заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;
  • автобіографію;
  • дві фотокартки розміром 4x6 см;
  • копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, про присудження наукового ступеня або вченого звання;
  • копію документа, який посвідчує особу;
  • копію трудової книжки;
  • копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних).

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, у порядку, визначеному Законом України "Про запобігання корупції".