Івано-Франківська область, Івано-Франківський район

Конкурс на начальника фінансового відділу Більшівцівської селищної ради

Дата: 22.12.2020 17:05

Відповідно до статті 10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», постанови КМУ від 15.02.2002 року № 169 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців», виконавчий комітет Більшівцівської селищної ради  Івано - Франківського району Івано – Франківської  області оголошує конкурс на заміщення вакантної посади:

Начальника фінансового відділу Більшівцівської селищної  ради.

Основні вимоги до кандидатів:

• вища освіта;
  • вільне володіння державною мовою;
  • знання основ діловодства, діючого законодавства України стосовно складання та виконання місцевого бюджету в обсязі, достатньому для виконання службових обов’язків;
  • досвідчений користувач ПК, досвід роботи з комп’ютерними спеціалізованими програмами Microsoft Office (Word,Excel), АІС «Місцеві бюджети», «Logica»;
  • стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування не менше 5 років, досвід роботи на керівних посадах не менше 1 року.

Умови оплати праці:

• посадовий оклад, надбавка до посадового окладу за ранг відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 09 березня 2006 року № 268 “Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів”;
  • надбавки, доплати та премії відповідно до Закону України “Про місцеве самоврядування”.

Бажаючі взяти участь у конкурсі подають такі документи:

• заяву на участь у конкурсі;
  • картку форми П-2ДС з відповідними додатками;
  • копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;
  • копію документа, який посвідчує особу;
  • копію військового квитка (для військовозобов’язаних);
  • дві фотокартки розміром 4х6 см;
  • письмову згоду на збір та обробку персональних даних;
  • декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, у порядку, визначеному Законом України “Про запобігання корупції” (в електронному вигляді).

Прийняття документів здійснюється протягом  30 календарних днів з дня опублікування повідомлення про оголошення конкурсу за адресою: 77 146 , Івано – Франківська область, Івано – Франківський  район, смт.Більшівці, вул. Майдан Вічевий,1.