Івано-Франківська область, Івано-Франківський район

16 грудня відбулася нарада керівників закладів загальної середньої освіти Більшівцівської територіальної громади

Дата: 17.12.2020 11:58

У нараді взяли участь голова Більшівцівської  селищної ради об’єднаної територіальної громади Василь Саноцький, начальник відділу освіти,охорони здоров’я,культури,молоді і спорту,туризму та зовнішніх зв’язків Лідія Крупа,начальник відділу фінансів та бухгалтерського обліку Л.Костецька.

На  порядку денному  обговорювалися  питання закінчення фінансового  2020 року та формування бюджету на 2021 рік,кошторис та штатний розпис закладів загальної середньої освіти,заходи щодо організації освітнього процесу в умовах пандемії COVID-19, підсумки закінчення I семестру 2020-2021 навчального року.  Також  виносилося питання  для обговорення  щодо встановлення у 2020-2021навчальному році зимових канікул у закладах освіти Більшівцівської територіальної громади.  Особливу увагу приділялося  питанню бюджету 2021 року. Голова Більшівцівської ТГ В.Саноцький розказав про зміни,які відбуватимуться у громаді у зв’язку із децентралізацією та співфінансування з місцевого бюджету в галузі освіти. Начальник відділу освіти та туризму Лідія Крупа звернула  особливу увагу щодо проведення інструктажів з учасниками освітнього процесу з безпеки життєдіяльності, а також дотримання всіх вимог  Типового порядку  про атестацію педагогічних працівників та проходження курсів підвищення кваліфікації педагогічними працівниками.
    На завершення наради голова Більшівцівської територіальної громади Василь Саноцький та начальник відділу освіти,охорони здоров’я,культури,молоді і спорту,туризму та зовнішніх зв’язків Лідія Крупа побажали усім присутнім та освітянам ТГ здоров’я, миру, достатку та Божого благословення.