Івано-Франківська область, Івано-Франківський район

Про скликання першої сесії Більшівцівської селищної ради Івано-Франківського району Івано-Франківської області

Дата: 17.11.2020 16:45

МІСЦЕВІ ВИБОРИ

25 жовтня 2020 року

Більшівцівська селищна територіальна виборча комісія

Івано-Франківського району Івано-Франківської області

П О С Т А Н О В А

смт. Більшівці

18 год. 30 хв.

17  листопада  2020 року                                                                       № 46

На підставі рішень Більшівцівської селищної територіальної виборчої комісії Івано-Франківського району Івано-Франківської області «Про визнання селищного голови Більшівцівської селищної ради обраним» від 2 листопада 2020 р. №41, «Про визнання обраними депутатів Більшівцівської селищної ради у відповідних багатомандатних виборчих округах №1-№8» від 2 листопада 2020 р. №42, «Про реєстрацію селищного голови Більшівцівської селищної ради» від 3 листопада 2020 р. №44, «Про реєстрацію депутатів Більшівцівської селищної ради у відповідних багатомандатних виборчих округах №1-№8» від 3 листопада 2020 р. №45. Керуючись частиною третьою статті 37, керуючись частиною третьою статті 283 Виборчого кодексу України, частиною четвертою статті 45, частиною другою статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Більшівцівська селищна територіальна виборча комісія Івано-Франківського району постановляє:

1. Скликати першу сесію новообраної Більшівцівської селищної ради 26 листопада 2020 р. о 13:00 за адресою: смт Більшівці, вул. Гайова 6, актовий зал.
  2. Під час першої сесії Більшівцівської селищної ради Івано-Франківського району Івано-Франківської області виконувати протиепідемічні заходи відповідно до вимог, затверджених постановою Кабінету Міністрів України «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої короно вірусом SARS-CoV-2» від 22 липня 2020 р. №641.
  3. Уповноважити голову Більшівцівської селищної територіальної виборчої комісії Івано-Франківського району Грибіша Степана Миколайовича проінформувати раду про підсумки виборів депутатів Більшівцівської селищної ради та голови Більшівцівської селищної ради.
  4. Копії постанов про результати виборів та реєстрацію депутатів Більшівцівської селищної ради і голови Більшівцівської селищної ради надати Більшівцівській селищній раді.
  5. Цю постанову вивісити для ознайомлення на стенді офіційних матеріалів комісії та опублікувати на офіційному сайті Більшівцівської селищної ради об’єднаної територіальної громади.
  6. Зміст даної постанови довести до відома усіх зареєстрованих обраних депутатів Більшівцівської селищної ради та зареєстрованого обраного Більшівцівського селищного голови.
  7. Контроль за виконанням даної постанови покласти на голову Більшівцівської СТВК Грибіш С.М.

Голова Більшівцівської  СТВК                                                     С.М.Грибіш

Секретар Більшівцівської СТВК .                                                О.М. Костик