Більшівцівська громада

Івано-Франківська область, Івано-Франківський район

ПОСАДОВА ІНСТРУКЦІЯ головного спеціаліста відділу соціально-економічного розвитку Більшівцівської селищної ради об’єднаної територіальної громади

Дата: 22.06.2020 14:12
Кількість переглядів: 1732

І. Загальна частина

  1. Головний спеціаліст відділу соціально-економічного розвитку Більшівцівської селищної ради  (далі – головний спеціаліст відділу) є посадовою особою виконавчих органів селищної ради, призначається на посаду селищним головою у встановленому порядку відповідно до чинного законодавства.

1.2. На посаду головного спеціаліста відділу призначаються особи, які мають повну вищу освіту за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі на посаді провідного спеціаліста не менше 1  року чи стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше    3 років, знають державну мову та вільно володіють комп’ютерною технікою в обсягах, необхідних для виконання службових обов'язків.

1.3. Головний спеціаліст відділу безпосередньо підпорядкований заступникові селищного голови , начальнику відділу соціально-економічного розвитку Більшівцівської селищної ради .

1.4. У своїй діяльності головний спеціаліст керується Конституцією України, законами України «Про місцеве самоврядування в Україні»,
«Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про запобігання корупції», «Про звернення громадян», «Про інформацію», «Про доступ до публічної інформації» та іншими законодавчими й нормативними документами за напрямом діяльності, рішеннями селищної ради та її виконавчого комітету, розпорядчими актами селищного голови, цією посадовою інструкцією.

1.5. Головний спеціаліст відділу повинен знати Конституцію України; закони України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про державну службу», «Про запобігання корупції», інші закони України з питань організації та діяльності органів місцевого самоврядування; укази і розпорядження Президента України, постанови Верховної Ради України, постанови та розпорядження Кабінету Міністрів України, інші підзаконні нормативно-правові акти; правила внутрішнього трудового розпорядку; правила ділового етикету; правила охорони праці та протипожежної безпеки; основні програми роботи на комп'ютері; державну мову.

ІІ. Завдання та обов’язки

Головний спеціаліст відділу:

2.1. Бере участь у здійсненні заходів щодо реалізації державної, регіональної політики в межах компетенції органів місцевого самоврядування у сферах: економічного розвитку та стратегічного планування, діяльності промислового комплексу, розвитку туризму та туристичної інфраструктури, зовнішньоекономічних зв’язків.

2.2. Здійснює роботу щодо:

- складання прогнозів економічного і соціального розвитку ОТГ на середньостроковий період;

- підготовки проектів програми економічного і соціального розвитку міста та програми зайнятості населення міста;

- підготовки інформації щодо реалізації заходів стратегічного розвитку міста;

- складання прогнозів розвитку промислового комплексу в розрізі виробничої діяльності, промислового будівництва, інноваційної діяльності, діяльності у сфері стандартизації та сертифікації, зовнішньоекономічної діяльності;

- підготовки матеріалів на селекторні наради, засідання колегій, комісій, робочих груп у сфері економічного розвитку;

- підготовки проектів рішень селищної ради та її виконавчого комітету, розпоряджень селищного голови, листів, інформацій, довідок.

2.3. Забезпечує:

- своєчасний та належний розгляд листів, звернень суб’єктів господарювання та громадян з питань, що належить до компетенції відділу;

- своєчасне виконання контрольних документів.

2.4. Бере участь:

- у розробленні проектів стратегії розвитку та плану заходів з її реалізації;

- у підготовці переліку об’єктів, будівництво яких за рахунок коштів Державного та місцевого бюджетів вважається пріоритетним для подання до центральних органів виконавчої влади;

- у підготовці відповідних інформаційних матеріалів щодо економічного та соціального розвитку ОТГ, зовнішньоекономічних зв’язків;

- у підготовці інформації щодо об’єктів туристичної інфраструктури ОТГ;

- у роботі комісій, груп, консультативних, дорадчих та інших допоміжних органів з питань економічного розвитку, що діють при селищному голові та виконавчих органах селищної ради;

- в організації та проведенні загальних заходів, зборів, нарад з питань економічного та соціального розвитку ОТГ.

2.5. Готує:

- інформацію про стан виконання показників економічного та соціального розвитку ОТГ;

- інформацію про результати оцінки соціально-економічного розвитку ОТГ на підставі моніторингу та оцінки результативності реалізації державної регіональної політики в області;

- звіт про будівництво об’єктів в ОТГ за рахунок усіх джерел фінансування;

- інформацію щодо обсягів виробленої та реалізованої продукції промисловими підприємствами міста;

- інформацію щодо впровадження заходів з розвитку зовнішньоекономічної та туристичної діяльності.

2.6. Аналізує стан виконання показників економічного та соціального розвитку ОТГ, інформацію щодо обсягів виробленої та реалізованої продукції промисловим комплексом ОТГ.

2.7. є уповноваженою посадовою особою, на яку покладено функцію з організації здійснення повноважень у сфері забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків у всіх сферах життя суспільства.

2.8. Збирає статистичну інформацію та інші матеріали, необхідні для виконання своїх посадових обов’язків або окремих завдань.

2.9. Вивчає досвід роботи інших ОТГ України з питань, що належать
до компетенції відділу.

2.10. Виконує окремі завдання селищної ради та її виконавчого комітету.

ІІІ. Права

Головний спеціаліст відділу має право:

3.1. Вирішувати з керівниками інших виконавчих органів селищної ради питання, необхідні для виконання покладених функцій (завдань), вимагати від них відомості й матеріали з питань, які входять до компетенції головного спеціаліста відділу.

3.2. Одержувати від підприємств та організацій ОТГ інформаційно-довідкові матеріали, необхідні для здійснення функцій відділу.

3.3. Уносити пропозиції щодо вдосконалення роботи відділу.

ІV. Відповідальність

Головний спеціаліст відділу несе відповідальність за:

  1. Неякісне виконання розпорядчих та інструктивних документів, які є обов’язковими відповідно до регламентів селищної ради та її виконавчого комітету.
  2. Неякісне і несвоєчасне виконання посадових обов'язків, завдань (функцій), покладених на головного спеціаліста відділу.
  3. Порушення Правил внутрішнього трудового розпорядку
   у виконавчих органах Більшівцівської селищної ради та трудової дисципліни.
  4. Порушення попередження про встановлені законами України
   «Про службу в органах місцевого самоврядування» та «Про запобігання корупції» обмеження, пов’язані з прийняттям на службу в органи місцевого самоврядування та її проходженням, Загальних правил поведінки державного службовця, Кодексу етики і моралі працівників виконавчих органів Більшівцівської селищної ради.

 

 

 

 

 

Селищний голова                                              Василь Саноцький


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування: Як вам новий дизайн сайту?

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь