Звіт депутата смт. Більшівці

Дата: 20.05.2020 09:33

Звіт депутата Більшівцвської ОТГ

Я, Салига Василь Дмитрович , обраний депутатом Більшівцівської селищної ради ОТГ від смт. Більшівці, округ № 8. З моменту набуття повноважень працюю над виконанням своїх депутатських обов’язків, керуюся Конституцією України, законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про статус депутатів місцевих рад», іншими державними нормативно-правовими актами та регламентом сільської ради.

Під час виконання депутатських обов’язків старався відвідувати більшість засідань (окрім невідкладних моментів, пов'язаних з основною роботою). Як голова комісії землеустрою і містобудування брав участь у засіданні комісії при потребі виїзжав на вирішення спірних земельних питань.

Брав активну участь в обговоренні, внесенні актуальних пропозицій у всіх важливих господарських і фінансових питань громади.  При ухваленні рішень завжди враховував думку виборців і користь від цих рішень для мешканців сіл та селища.

За моїм сприянням  і при допомозі депутатів, функціонує ветеранська футбольна команда, яка є неодноразовим призером районних першостях також проведений турнір по футболу серед ветеранів присвячений 31-ій річниці виведення військ із Афганістану.

На засіданнях сесій виступав з питаннями: щодо організації діяльності освітніх, медичних та культурних закладів нашої громади; щодо питання ремонту доріг на території округу, ліквідації стихійних сміттєзвалищ.

Користуючись нагодою, висловлюю щиру вдячність усім землякам за допомогу й підтримку в моїй депутатській роботі, за сумлінну працю і віру в те, що спільними зусиллями зможемо багато чого зробити на користь громади загалом і для кожного, хто потребує нашої уваги і допомоги.

Впевнений, що і надалі буду приділяти максимум уваги і свого часу у вирішенні різноманітних проблем виборців нашої громади.