Звіт депутатки села Загір’я

Дата: 15.05.2020 14:54

Звіт депутатки села Загір’я

Більшівцвської ОТГ .

Доброго дня, шановна громадо та виборці мого виборчого округу!Я,Козань Надія Ярославівна , обрана депутаткою Більшівцівської ОТГ на окрузі № 12.

Під час здійснення своїх депутатських повноважень керуюся Конституцією України, Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про статус депутатів місцевих рад», Регламентом Більшівцівської селищної ради ОТГ та іншими нормативно-правовими актами, що визначають порядок діяльності депутатів місцевих рад.

Протягом звітного періоду старалася відвідувала сесії Більшівцівської селищної ради ОТГ та засідання постійних комісій . Брала участь у громадських слуханнях, семінарах, тренінгах та різноманітних культурно-масових заходах,що стосувалися мого села та громади загалом. Входжу в комісію з освіти .

Моя діяльність спрямована на захист інтересів громади, виконання доручень виборців у межах моїх депутатських повноважень. Намагаюсь весь час працювати так, щоб виправдати їх довіру . Відстоюю інтереси громади щодо прийняття рішень,що стосуються покращення соціального та економічного розвитку села .

Постійно спілкуюся з виборцями,вивчаю проблемні питання, які стосуються не тільки мого округу, а й села та  ОТГ в цілому. Повідомляю про рішення, які приймаються на сесіях. Веду роз'яснювальну роботу щодо прийнятих рішень.

Всі питання пов’язані з моєю діяльністю ,як депутатки можете дізнатися за телефонувавши мені.

Мій контактний тел.097820986

Дякую всім за увагу і бажаю  міцного здоров'я!

Коментарі:

Микола
2020-05-17 23:13:16

Беззмістовний звіт свідчить про аналогічну роботу . Коли громада не може обрати дієвого депутата в місцеву громаду, відповідно такого рівня і обирається керівник територіальної громади, а в кінцевому рахунку і аналогічний голова держави... Ми це всі вже бачимо.

Lutsiv wolodymyr
2020-05-17 09:10:50

В незнаю особисто людини ,але її звіт подібний типовому савднпівському,списаному з піддиктовки ,або бланку.Ніякої конкретики наприклад про виконані роботи,використані кошти , фірми підрядники,тендери ,які походили ітд.Чи може пані депутат все решту по телефону звітує про вхідних дзвінках? Хто нашептав вам такий звіт ,і якому йдеться ні про що ,лише особиста похвала своїх дій ,які ви повинні виконувати як депутат.