Дата: 15.05.2020 11:49

Брав участь в обговоренні нагальних питань,які стосуються мого села та сіл ОТГ. Так, під час виконання депутатських обов’язків старався відвідувати більшість засідань (окрім невідкладних моментів, пов'язаних з основною роботою) та підтримано рішення, обговорені на засіданнях постійних комісій. При ухваленні рішень завжди враховував думку виборців і користь від цих рішень для життєдіяльності села та громади, захист інтересів громадян та виконання доручень виборців у межах моїх депутатських повноважень, голосував позитивно,а в деяких випадках і утримувався або голосував проти .

Незважаючи на те ,що проживаю останнім часом в місті ,але постійно підтримую зв’язки з виборцями і надзвичайно люблю своє село . У своїй роботі керуюся принципами людяності, взаємоповаги та чесності.

За моїм сприянням на моєму окрузі проведено ремонт вулиці ,яка була розмита внаслідок повені, викопано дренажний канал вздовж вулиці та підсипано гравієм .

Як підприємець,надаю благодійну допомогу для свого села ,так і для комунального закладу ЦПМСД Більшівцівської ОТГ.

На засіданнях сесій виступав з питаннями: щодо організації діяльності освітніх ,медичних та культурних закладів нашої громади; щодо питання ремонту доріг. Постійно, на засіданнях сесій, піднімаю питання ремонту доріг обласного значення ,так як вважаю найболючішою проблемою в громаді.

Проходив навчання депутатів місцевих рад у м. Львові «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) .

Підбиваючи підсумки звітного періоду, можу стверджувати, що активна і небайдужа участь кожного мешканця у житті громади вестиме нас до нових і відчутних здобутків. Сподіваюсь, що наші очікування приведуть до покращення життя у Більшівцвській об’єднаній територіальній громаді та у кожному селі ,у що хочеться вірити.

Бережіть своє здоров'я!!!