Звіт депутатки Януш Ірини Миколаївни села Жалибори округ №9

Дата: 14.05.2020 11:20

Звіт депутатки Більшівцівської селищної ради об’єднаної територіальної громади

Януш Ірини Миколаївни округ №9 с. Жалибори

Доброго дня, шановна громадо! Під час здійснення своїх депутатських повноважень керуюся Конституцією України, Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про статус депутатів місцевих рад», Регламентом Більшівцівської селищної ради та іншими нормативно-правовими актами, що визначають порядок діяльності депутатів місцевих рад.

Протягом звітного періоду відвідувала сесії Більшівцівської  селищної ради ,входжу до освітянської комісії. Брала участь у громадських слуханнях, семінарах, тренінгах та  культурно-масових заходах, проходила навчання депутатів місцевих рад у м. Львові «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE). Входжу до депутатської групи «Рівні можливості» . Брала активну участь у спорудженні каплички на території Жалиборівської школи,  організовувала роботу та підготовку у святкуванні 50-ти річчя школи . Допомагаю у наведенні благоустрою на території  села.

Я, як депутатка, не в змозі усунути всі проблеми своїх виборців ,бо їх є багато. Але вважаю, що ми повинні спільно ,при підтримці влади та залученням громадян , докладати всіх зусиль до позитивного вирішення проблеми тих, хто нас обирав. У свій роботі керуюся принципами людяності, взаємоповаги,чесності та відповідальності. Вважаю, що вміння слухати людей, розуміти їх турботи, мати сили і бажання їм допомагати – це головна життєва істина.

Висловлюю подяку за підтримку всім  виборцям свого округу.

Мої контакти: тел.0679582421

Дякую за увагу,бажаю усім міцного здоров'я!