Звіт депутата села Курів

Дата: 13.05.2020 15:05

Я, Матейко Дмитро Федорович,депутат Більшівцівської ОТГ сьомого скликання від с.Курів. Входжу до складу бюджетної комісії Більшівцівської селищної ради ОТГ. Керуючись Законом України «Про статус депутатів місцевих рад»,Конституцією України, визнаю діяльність  депутатів  селищної ради ОТГ. Протягом своєї  каденції депутата селищної ради Більшівцівської ОТГ відвідую сесії,приймаю участь у  засіданні комісії,завжди беру до уваги звернення громадян. В селі Курів за мого депутатського скликання проведено частковий ремонт дороги,збудовано і освячено криницю біля каплиці Богородиці. До Дня Незалежності встановлено дитячий майданчик та  банер Небесної сотні.На сьогоднішній час проводяться реставраційні роботи для відновлення автобусної зупинки. Активно відвідую зустрічі та участь у семінарах від Міжнародної програми «ДОБРЕ», щоб якісно покращити свої знання та навички депутата селищної ради ОТГ також масових заходах громади та села.За період депутатської діяльності стараюся звертати свою увагу не тільки на розвиток свого села,але й  в цілому  на ОТГ.За допомогу  у спільній праці я завдячую своїм виборцям. До своїх депутатських обов’язків ставлюся сумлінно та із розумінням,  стараюся виконувати їх чесно і добросовісно У своїй роботі керуюся принципами людяності і  принциповості.  Вміння слухати людей,розуміти їх турботи,бажання допомогти –головна життєва істина.

Коментарі:

Анонім
2020-05-14 19:19:42

а чьо фоток не додав? неестетично получилось :(

Анонім
2020-05-13 22:59:48

Знаю чоловіка ,з хорошої сторони ,дуже активний,хоче прикрасити своє село ,бажаю Вам і надалі в тому руслі працювати