Звіт селищного голови за 2019 рік

Дата: 13.05.2020 14:07

Шановна громадо!

Мій звіт (повний текст https://rada.info/upload/users_files/043

57450/25900e881912648a9b8e6ae39cad99d8.docx )  подається з позиції того, як я зумів забезпечити роботу селищної ради загалом, кожного депутата, члена виконавчого комітету, зокрема, що зроблено для виборців.

Як це мені вдалося - судити вам. Я готовий вислухати всі ваші зауваження і пропозиції і врахувати їх у подальшій спільній роботі.

Ще можна багато говорити, але... Ми знаємо свої слабкі місця, недоліки, які будемо виправляти. Проте, вся робота і моя, як голови, і виконавчого апарату у вас на очах. Я розумію свою особисту відповідальність перед громадою за кожне наше рішення, кожний наш практичний крок.

Мешканці нашої селищної об'єднаної територіальної громади чекали і чекають від місцевої влади виважених рішень та позитивних результатів при вирішенні будь-яких питань життєдіяльності громади.

Я завжди налаштований на плідну співпрацю та на діалог з усіма, хто бажає щось зробити корисне для свого села чи селища. Я вдячний усім, хто допомагав селищній раді в цей нелегкий період розвитку практичними справами, своїм досвідом, конструктивними порадами та об'єктивними зауваженнями.

Закликаю всіх і надалі трудитися з повною віддачею на благо наших мешканців і переконаний, що тільки спільними зусиллями ми зможемо створити та розбудувати процвітаючу громаду.

Пропозиції, зауваження, питання прошу надавати у коментарях на сторінці у фейсбук, або на електронню адресу bilsrada@ukr.net. Відповіді на питання будуть надані у прямому ефірі, про що буде повідомлено додатково.

Коментарі:

Анонім
2020-05-17 09:55:16

Якщо це звіт - то жителі громади космонавти.Звіт пане має містити конкретики дій робіт виконавців використання і розпорядження коштів витрат у різних сферах і установах.Де воно?