Про здійснення одноразової виплати у квітні 2020

Дата: 28.04.2020 12:01

У квітні цього року буде здійснена одноразова виплата грошової допомоги у сумі 1000 гривень пенсіонерам, розмір пенсії яких з урахуванням передбачених законодавством надбавок, підвищень, додаткових пенсій, цільової грошової допомоги, сум індексації пенсії, щомісячної компенсації у разі втрати годувальника внаслідок Чорнобильської катастрофи та інших доплат до пенсій, встановлених законодавством, не перевищує 5000 гривень станом на 1 квітня 2020 року.
Також по 1 тис. грн у квітні виплатять одержувачам державної соціальної допомоги особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю (крім осіб з інвалідністю з дитинства та дітей з інвалідністю, які одночасно з цією допомогою отримують пенсію у зв’язку з втратою годувальника або державну соціальну допомогу дитині померлого годувальника, передбачену законом України «Про державну соціальну допомогу особам, які не мають права на пенсію, та особам з інвалідністю»).
Окрім того – одержувачам державної соціальної допомоги особам, які не мають права на пенсію, та особам з інвалідністю, а також – одержувачам тимчасової державної соціальної допомоги непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату.
ПФУ в Галицькому районі