ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ ОТГ! ПРОСИМО ОЗНАЙОМТИСЯ!

Дата: 11.04.2020 10:48

Шановні жителі ОТГ. на виконання ЗМІН, що були внесені до постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. № 211 (можна ознайомитись, натиснувши на виділення синім) у Більшівцівській ОТГ засідала комісія З ПИТАНЬ ТЕХНОГЕННО-ЕКОЛОГІЧНОЇ БЕЗПЕКИ ТА НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ.

До вашої уваги протокол №2 з її рішення:

"

ПРОТОКОЛ № 2
ПОЗАЧЕРГОВОГО ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ
З ПИТАНЬ ТЕХНОГЕННО-ЕКОЛОГІЧНОЇ БЕЗПЕКИ
ТА НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ
від 03 квітня 2020 року

Головував: Голова селищної ради Саноцький Василь Павлович
Присутні: Члени комісії

І. Слухали: Про додаткові обмежувальні протиепідемічні заходи на період карантину, зокрема щодо пересування та перебування громадян у період вихідних і святкових днів. (Б.Іжицький, О, Базилюк, В. Атаманюк).
На виконання вимог пункту 2 наради Державної комісії з питань техногенно- екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від.03.04.2020 року та з метою вжиття необхідних додаткових заходів для відвернення загрози та забезпечення безпеки і здоров'я громадян та запобігання поширенню на території  Більшівцівської ОТГ  коронавірусної хвороби  СОVID-І9 | з урахуванням статей 29,30, 32 Закону Украйни «Про захист населення від
інфекційних хвороб» і постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби СОVID-19» (зі змінами, внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 2 квітня 2020 р. М2255) та протоколів №7 і №8 позачергових засідань регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і над звичайних ситуацій, комісія вирішила:

1.    Затвердити алгоритм дій (додається) для в.о.старост сіл та керівника комунального закладу «Більшівці - ЕКО» Більшівцівської селищної ради ОТ при похованні померлих від коронавірусної хвороби (СОМІ)-19),
2.     Запровадити відповідно до законодавства додаткові обмежувальні протиепідемічні заходи на період карантину, зокрема щодо пересування та перебування громадян в громадських місцях у період вихідних і святкових днів (з 00 год. 01 хв. суботи до б год. 00 хв. першого робочого дня після вихідних (святкових) днів, починаючи з 13 год.00 хв. 11 квітня 2020 року). В.о.старостів, діловодам сіл, керівнику КЗ «Більшівці - ЕКО» Більшівцівської селищної ради ОТГ Богдану Афтанасу, начальнику  Галицького відділення поліції Тисменицького відділу поліції України в Івано- Франківській області Андрію Бойко забезпечити контроль за виконанням даних заходів.
Термін: на час карантину
3. В.о.старости, діловоди та керівник КЗ «Більшівці - ЕКО» Більшівцівської селищної ради ОТГ проінформувати голову комісії про отримання та готовності виконання п.1, п.4, п,5, п.6, п.7, п.8, п.9, п.10 алгоритму дій.
4. Контроль за виконанням рішення комісії залишаю за собою.
Селищний голова, голова комісії  Василь Саноцький
Секретар комісії Марія Щепанська"

Будьте здорові, залишайтеся вдома!

У Постанові Кабінету Міністрів України №211 від 11.03.2020 року сказано, що в усіх громадських місцях громадяни мають бути в масці чи респіраторі.

Громадське місце – частина будь-якої споруди, яка доступна або відкрита для населення, в тому числі за плату (під’їзди, підземні переходи, стадіони; парки, сквери, дитячі майданчики, стадіони, зупинки громадського транспорту, ліфти, державні установи, медичні установи та інше).

Але! Перелік громадських місць може бути розширений органами місцевої влади. Наприклад, у м. Києві до громадських місць відносяться також зупинки громадського транспорту та 50-метрова зона навколо них; церкви та 50-метрова зона навколо них; заклади торгівлі закритого і відкритого типів, зокрема торгові ряди та ринки; кінотеатри та прилегла до них територія; тощо.

Тому ми наполегливо рекомендуємо перебувати на вулиці в масці, оскільки у будь-який момент можете опинитись на території, яка підпадає під визначення «громадське місце».

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)