ПЕРЕМОЖЦІ ІЗ БІЛЬШІВЦІВ!

Дата: 04.03.2020 17:45

Футбольна команда із Більшівців вже четвертий рік змагається у чемпіонаті Рогатинського району з футзалу. Були у команди здобутки, а були і явні невдачі, проте цього року більшівчанам усміхнулася фортуна і вони змогли впевнено здобути перше місце у другій лізі рогатинщини.
Волею долі нашому кореспонденту вдалося побувати на заключних матчах більшівцівської команди і поговорити із двома її керівниками: начальником команди Кочержуком Петром Дмитровичем та спонсором Пруньком Михайлом Ярославовичем.
- Розпочалося все чотири роки тому – коли у Більшівцях відкрили новий спортивний зал при нині вже Більшівцівському ліцеї. – Бере слово Михайло Ярославович. – Тоді всі жителі Більшівців та навколишніх сіл почали активно грати у футбол зимою, адже появилось чудове для цього місце. Спортивний зал повністю пристосований для багатьох видів спорту, добре опалюється, та зручно розташований. Ще й керівництво школи завжди підтримувало усіх бажаючих. Принагідно хочу щиро подякувати директорці школи Наталії Михайлівній Самочко, котра завжди йде нам на зустріч і ніколи не перечить ні проведенню змагань, ні відлученню дітей із школи, для виїзду на обласні та загальноукраїнські турніри.

Детальніше ТУТ.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)