Оксана Базилюк: намагаємося щодня покращувати якість надання послуг

Дата: 04.03.2020 17:43

Керівник КНП «Центр МПСД» Оксана Базилюк очолює «Первинку» вже майже два роки (спочатку як в.о., а з грудня 2018 року – як головний лікар). За цей час заклад змінився, пройшов всі етапи реформування та привчився працювати по новому. Застати Оксану Василівну без роботи – вартує дорого, тому як тільки нам це вдалося – ми вирішили розпитати її про основні аспекти діяльності медичного закладу, від котрого, у більшості, залежить здоров’я майже всіх жителів ОТГ.
- Оксано Василівно, розкажіть коротко про свій заклад?
- Наш заклад, як і усі заклади такого типу був створений у рамках реформи медицини і почав працювати з червня 2018 року. У вересні цього ж року ми отримали ліцензію. Сьогодні у Комунальному неприбутковому підприємстві «Центр ПМСД» Більшівцівської селищної ради ОТГ працює 22 людей медичного персоналу. З них - 4 лікаря. На початках було дуже важко. Не завжди ми самі навіть розуміли що робити і куди рухатися. Проте у нас усіх була одна ціль – якісна медична допомога населенню, згідно з усіма вимогами МОЗ та НСЗУ. У грудні 2018 року ми уклали договір з НСЗУ і з січня 2019 працюємо за новою моделлю фінансування, коли НСЗУ платить кошти за кількість підписаних декларацій та наданих послуг. Нині медичним персоналом Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико – санітарної допомоги» Більшівцівської селищної ради об’єднаної територіальної громади Галицького району Івано-Франківської області здійснюється медичне обслуговування 6180 жителів Більшівцівської ОТГ та прилеглих сіл. Станом на перше січня 2020 року укладено 86% декларацій між пацієнтом та сімейним лікарем.

Детальніше ТУТ.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)