Івано-Франківська область, Івано-Франківський район

Пенсійний фонд  у «Cмартфоні»

Дата: 28.02.2020 10:28

Відтепер громадяни мають можливість доступу до електронних сервісів Фонду у зручному форматі з мобільних пристроїв – смартфонів та планшетів.
Проєкт «Пенсійний фонд України у смартфоні» розроблено з метою реалізації розвитку системи надання електронних послуг «Е-пенсія» та забезпечує максимально зручну та оперативну взаємодію громадян з Пенсійним фондом України.
Мобільний додаток «Пенсійний фонд» забезпечує:
користування електронними послугами Фонду з мобільних пристроїв;
доступ усіх працюючих (застрахованих осіб) до інформації, яка міститься в електронній обліковій картці соціального страхування, яка міститься у Реєстрі застрахованих осіб щодо анкетних даних, заробітної плати та інформації щодо надбаного страхового стажу;
захист прав застрахованих осіб шляхом контролю за сплатою страхувальниками страхових внесків;
доступ пенсіонерів до даних електронної пенсійної справи;
оперативний доступ до Електронного реєстру листків непрацездатності;
підвищення якості надання послуг.
Основні можливості
?Для застрахованих осіб – перегляд відомостей з Реєстру застрахованих осіб (анкетні дані, надана роботодавцем (страхувальником)інформація про заробітну плату, сплачені на користь особи страхові внески, набутий страховий стаж).
- Для пенсіонерів – перегляд відомостей з електронної пенсійної справи.
- Для всіх категорій:
перегляд стану опрацювання звернень до Пенсійного фонду України, в тому числі прикріплених до звернень документів;
верифікація документів, довідок, сформованих в особистому електронному кабінеті;
одержання та перегляд повідомлень від Пенсійного фонду України.
На даний час реалізована наступна можливість:
- подання документів для призначення / перерахунку пенсій в один дотик (Е-пенсія);
- зміна параметрів інформування;
- запис на прийом у відділи обслуговування;
- перегляд електронних листків непрацездатності по застрахованій особі;
- подання запитів на формування електронних листків непрацездатності застрахованою особою;
- погодження щодо реєстрації електронних листків непрацездатності по зверненню страхувальників.
Використання сервісу вимагає наявності у користувача:
ключа кваліфікованого електронного підпису (який раніше називався ЕЦП): доступний повний набір можливостей;
або попередньої реєстрації на вебпорталі Фонду через веббраузер за допомогою логіну та паролю: в цьому випадку особисті дані користувача не використовуються при формуванні довідок, виводиться лише затребувана інформація.
Мобільний додаток – зручно, доступно, швидко!