Представники Більшівцівської ОТГ побували на семінарі «Розвиток потенціалу ОГС»

Дата: 23.02.2020 15:01

19-21 лютого у місті Косів відбувся семінар із розвитку потенціалу організацій громадянського суспільства, організований Центром політичних студій для організацій з громад-партнерів Програма DOBRE.
Від Більшівцівської ОТГ захід відвідали представники сіл: Жалибори (Марія Щепанська – заступник селищного голови, член ГО «Асоціація соціально-економічного розвитку села Жалибори» ), Курів (Дмитро Матейко, голова ГО «З любов’ю і серцем до громади)) та Загір’я (Лідія Українець, організатор ініціативної групи). Як бачимо, усі учасники заходу - уже або є головами громадських організацій, або ж наразі очолюють ініціативні групи із їх створення.
Метою тренінгу було підвищення інституційної спроможності громадських організацій, підвищення рівня знань та навичок членів цих організацій задля забезпечення ефективності та продуктивності роботи організацій у громаді. Тематики, що викладались на тренінгу: Управління організацією; Людський капітал організації (залучення та робота); Зовнішні відносини організації; Управління проектами/послугами організації. Проектний менеджмент; Робота з ресурсами.

«Делегація з Більшівцівської ОТГ щиро дякує за змістовні та повчальні лекції тренеру з організаційного розвитку Олені Матвійчук, експертці з організаційного розвитку Світлані Куц, а також представникам Команди Центру Політичних Студій Віталію Світлику та Тарасу Дитку. Віримо, що ці змістовні заняття матимуть позитивний вплив на розвиток громадських організацій у нашій ОТГ, котрий, у майбутньому, призведе до позитивних зрушень у розвитку громадянського суспільства» - зазначила керівник групи з Більшівцівської ОТГ, заступник селищного голови Більшівцівсьокї ОТГ Марія Щепанська.

Разом із групою із Більшівцівської ОТГ тренінг також пройшли представники Верхнянської, Дзвиняцької, Нижньовербізької та Білоберізької ОТГ.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)