Творчий розмай нашої громади

Дата: 11.02.2020 11:15

На велелюдне свято зібралися мешканці усіх населених пунктів, гості, керівництво селищної ради. Сцена розквітала талантами, а глядацька зала повнилась гучними оплесками – публіка вітала кращі творчі здобутки сіл Більшівцівської ОТГ. Учасники концерту – аматорські колективи та виконавці, ? це люди, котрі своєю самодіяльністю бережуть національну ідентичність, традиції,  підтримують розвиток культури в селі. Отож до свята артисти підготували різножанрову концертну програму, насичену піснями, віршами, танцями й театрально-хореографічними постановками.
Пісні лунали одна від одної кращі, і колективи виконали їх на високому рівні. Тематика пісень різноманітна, але передовсім звучали твори про Україну. Зокрема, саме такими був репертуар вокального ансамблю «Оберіг» із Курова, ВІА «Нараївчанка», а також вокалістів з Кінашева, Жалиборів, Яблунева. «Співати разом» душевно запрошувала Зоряна Грушецька, патріотичну пісню подарувала глядачам чарівна Тетяна Гнида, проникливим співом вразила публіку Тетяна Мамчур. На заході згадали й пом’янули Героїв Крут, окрему присвяту Борцям за волю України виконав юнацький ансамбль Більшівцівського ліцею – хлопці буквально прожили на сцені пісню «Ніколи не плач!»
Запальними танцями  потішили гостей наймолодші учасники дійства – юні танцюристи колективу «Діамант» (художній керівник Галина Дякун) показали на сцені «піжамну вечірку» (молодша група) та енергійний танець шалених пташок (середня група).
Справжньою родзинкою концерту стала танцювальна інсценівка «Якось на ярмарку» юних загірських артистів, котра жартівливо змалювала традиції народного ярмаркування із залицянням та веселощами.  Добротним українським гумором частували глядачів талановиті артисти Максим Гладій та Інна Підгайна із села Загір’я, діти продемонстрували неабиякий акторський талант, показавши на сцені пригоди сучасного Колобка.
Відрадно, що молодь громади не лише береже рідні традиції, а й примножує їх своїми культурними напрацюваннями. А «жива», емоційна аматорська творчість завжди затребувана й доречна. Без неї не обходяться мистецькі заходи в наших селах, та головне – художня самодіяльність потрібна як глядачам, так і самим артистам. Бо то віддушина сірих буднів…
Тетяна Зарецька

Фотозвіт із цієї події ми публікували раніше у усіх доступних джерелах.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)