У Поділлі зустріли Святого Миколая та заколядували

Дата: 11.01.2020 21:37

У суботу, 21 грудня, до діток села Поділля із подарунками і теплими словами завітав Святий Миколай. Малеча з цікавістю та азартом розповідала віршики святому, брала участь у конкурсах та вікторинах, підготовлених працівниками будинку культури, очолюваними Ніною Теодозівною та їмостю Мирославою Гаврилко. До слова, пані Мирослава є ще й автором усіх костюмів, котрі були використані підчас святкової вистави.
За час дійства присутні за допомогою Маші та Ведмедя, баби Яги, червоної шапочки, ангела та зірочок і сніжинок допомогли освітити дорогу Святому Миколаю, та загадати йому свої найзаповітніші мрії.
Опісля подоляни заколядували і ще раз пережили таїнство народження Ісуса Христа.
З прийдешніми святами односельчан вітала діловод села Марія Багира, котра, окрім вітань, подякувала представниці компанії «Гудвеллі» Любові Михайлівній за надані святкові подарунки та допомогу у пошиття костюмів (спідниць) для сільського ансамблю.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)