Дата: 13.09.2019 15:42

Повідомляємо, що 23 вересня 2019 року о 10 год.00 хв. у приміщенні Івано-Франківського окружного адміністративного суду за адресою: вул. Незалежності буд.46 1 поверх  м. Івано-Франківськ , 76018 , відбудеться підготовче судове засідання в адміністративній справі № 300/1776/19 за позовом Малик Ганни Миколаївни яка діє в інтересах малолітнього Малика Олександра Богдановича до Більшівцівської  селищної ради об’єднаної територіальної громади Галицького району Івано-Франківської області про визнання незаконним та скасування рішення від 22 травня 2019 року « Про зміну у мережі закладів освіти Більшівцівської селищної ради  об’єднаної територіальної громади та раціональне використання бюджетних коштів»