Галицький район, Івано-Франківська область

9 червня 2017 року о 15 год. 00 хв. в будинку культури с. Кінашів відбудеться чергова 5 сесія 7 скликання

до розпорядження

селищного голови

від 30.05.2017 р.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

пленарного засідання чергової п’ятої  сесії Більшівцівської селищної ради об’єднаної територіальної громади

1. Про внесення змін в Зведений план природоохоронних заходів Більшівцівської ОТГ фонду охорони навколишнього природного середовища на 2017 рік.

Доповідач: В.Саноцький, селищний голова.

2. Про внесення змін до селищного бюджету на 2017 рік.

Доповідач: М.Бойчук, начальник відділу фінансів та бухгалтерського обліку.

3. Про вступ до Всеукраїнської асоціації органів місцевого  самоврядування «Асоціація міст України».

Доповідач: М. Щепанська, заступник селищного голови.

4. Про підтримання ініціативи створення Всеукраїнської асоціації міських, селищних та сільських рад об’єднаних територіальних громад.

Доповідач: М. Щепанська, заступник селищного голови.

5. Про перейменування культосвітніх закладів Більшівцівської ОТГ.

Доповідач: Л. Крупа, начальник відділу освіти, охорони здоров’я, культури. молоді та спорту та зовнішніх зв’язків.

6. Про затвердження Положення про селищну комісію по призначенню одноразової матеріальної допомоги населенню Більшівцівської селищної ради об’єднаної територіальної громади.

Доповідач: Л.Попелюк, методист відділу освіти, охорони здоров’я, культури, молоді та спорту та зовнішніх зв’язків.

7. Про звернення Більшівцівської селищної ради ОТГ щодо необхідності якнайшвидшого прийняття у другому читанні Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розширення повноважень органів місцевого самоврядування з управління земельними ресурсами та посилення державного контролю за використанням і охороною земель» (реєстраційний номер 4355)

Доповідач: Б.Афтанас, депутат Більшівцівської селищної ради ОТГ.

8. Про звернення Більшівцівської селищної ради ОТГ щодо необхідності законодавчого врегулювання питання ввезення та перебування на митній території України автомобілів з іноземною реєстрацією та припинення переслідувань владою водіїв і фактичних власників таких автомобілів.

Доповідач: Б.Афтанас, депутат Більшівцівської селищної ради ОТГ.

9. Про передачу в оренду майна комунальної власності Більшівцівської ОТГ.

Доповідач: Л.Вільчик, юрист відділу кадрового забезпечення, документобігу і кадрової роботи.

10. Земельні питання.

Доповідач: І.Каратник, спеціаліст-землевпорядник відділу земельних ресурсів та екології.

11. Про внесення змін до штатного розпису.

Доповідач: О.Вітовська, секретар ради.

12. Про затвердження Положень відділів виконавчого комітету Більшівцівської селищної ради

13. Різне.