Про ускладнення погодних умов в Україні 29-30 жовтня 2017.

Дата: 27.10.2017 14:02

Внаслідок впливу активного циклону 29-30 жовтня очікуються складні погодні умови: посилення швидкості вітру до 17-22 м/с, вдень 29 жовтня у західних областях, вночі 30 жовтня також у Житомирській, Вінницькій, Київській та Черкаській областях до 25-30 м/с.

Пройдуть дощі (вдень 29 жовтня у більшості західних областей сильні дощі); 30 жовтня, починаючи з західних областей, з переходом у мокрий сніг, місцями хуртовини, у західній частині можливе утворення снігового покриву, зниження температури вночі та вдень до 1-6° тепла.

У Карпатах мокрий сніг, хуртовини (вдень 29 жовтня дуже сильні опади), посилення вітру 19-24 м/с, пориви 40 м/с, температура вночі та вдень 0-5° морозу.