Засідання дев’ятої сесії Більшівцівської селищної ради об’єднаної територіальної громади

Дата: 19.12.2017 10:06

21  грудня 2017 року о 15 год. 00 хв. в залі засідань Більшівцівської селищної ради відбудеться  засідання дев’ятої  сесії  7 скликання

Додаток                              до розпорядження    селищного голови              від 13 грудня 2017 р. № 171

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

пленарного засідання дев’ятої  сесії Більшівцівської селищної ради об’єднаної територіальної громади

1. Про уточнення селищного бюджету ОТГ на 2017 рік.                                           Доповідач: М.Бойчук, начальник відділу фінансів та бухгалтерського обліку.

2. Про селищний  бюджет на 2018 рік.                                                                                                                  Доповідач: М.Бойчук, начальник відділу фінансів та бухгалтерського обліку.

3. Про затвердження Програми підтримки місцевого самоврядування Більшівцівської селищної ради на 2018-2020 роки.

Доповідач: М. Щепанська, заступник Більшівцівського селищного голови.

4. Про затвердження Програми підтримки молодіжної політики на 2018-2020 роки.

5. Про затвердження Програми розвитку фізичної культури і спорту
в Більшівцівській об’єднаній територіальній громаді на 2018-2020 роки.

6. Про затвердження штатного розпису Більшівцівської лікарні на 2018 рік

Доповідач: Б. Іжицький, головний лікар Більшівцівської лікарні.

7. Про затвердження в новій редакції штатного розпису Більшівцівської селищної ради ОТГ на 2018 рік.

Доповідач: О. Вітовська, секретар ради.

8. Земельні питання.                                                                                                        Доповідач: І.Каратник, спеціаліст ІІ категорії-землевпорядник.

9. Різне.