Галицький район, Івано-Франківська область

З 28.01.2018 року по 27.02.2018 року включно проводиться громадське обговорення Стратегії розвитку Більшівцівської селищної ради ОТГ

Пропозиції приймаються в письмовому вигляді згідно форми формуляра та з зазначенням контактів (з метою зворотного зв’язку)

Формуляр

Зауважень та пропозицій проекту Стратегії розвитку Більшівцівської селищної ради

Стратегічна ціль, операційна

ціль, завдання

Ваші зауваження

Пропозиції

П.І.П.________________________________________________________________________

№ тел.________________________електронна адреса (пошта)_________________________

Дата_____________________