Представники Більшівцівської об'єднаної територіальної громади взяли участь у Партнерському форумі в м. Чернівці

Дата: 17.07.2017 10:02

7 липня 2017 року у Чернівцях відбувся Партнерський Форум в рамках програми U-LEAD з Європою.

Мета—пошук партнерів для підготовки і реалізації програм транскордонного співробітництва Україна—Румунія,Угорщина—Словаччина—Румунія—Україна. У форумі взяли участь представники об’єднаних територіальних громад Чернівецької та Івано-Франківської областей, місцевих громадських організацій, що співпрацюють з громадами, а також представників муніципалітетів Румунії.

Більшівцівську об’єднану територіальну громаду представила заступник селищного голови Марія Щепанська, яка окреслила пріоритетні напрямки розвитку нашої громади.

Перед учасниками форуму виступила Генеральний Консул Румунії в Чернівцях Елеонора Молдован.

В рамках заходу відбулось представлення пріоритетів програм сусідства «Румунія-Україна 2014-2020», «Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2014-2020», кращих проектних практик учасників заходу.

Також презентовано напрями та можливості муніципальної співпраці ОТГ Чернівецької та Івано-Франківської областей, а також партнерів з румунських міст Ясси та Ботошани.

13-14 липня представники Більшівцівської об’єднаної територіальної громади заступник селищного голови Марія Щепанська та начальник відділу економіки, будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства Віктор Атаманюк взяли участь у навчальному візиті «Управління проектним циклом та робота з програмами транскордонного співробітництва».

Тренінг-семінар був проведений у с. Мигово Чернівецької області. Протягом двох днів тренерами та експертами заходу виступили Ігор Мельничук (радник з питань регіонального розвитку) та Олексій Грушко (експерт з питань регіонального розвитку).

Під час навчання представники громади здобували навики написання проектів з врахуванням специфіки транскордонного впливу потенційних проектів.