Галицький район, Івано-Франківська область

03 листопада о 12-00 в приміщенні селищної ради Більшівцівської ОТГ відбудеться семінар-тренінг «Залучення громади до місцевого розвитку: колегіальне стратегічне планування»

Прес-анонс

семінару-тренінгу «Залучення громади до місцевого розвитку: колегіальне стратегічне планування».

03 листопада  о 12-00 в приміщенні селищної ради Більшівцівської ОТГ відбудеться семінар-тренінг «Залучення громади до місцевого розвитку: колегіальне стратегічне планування».

Під час семінару-тренінгу будуть розглянуті питання стосовно колегіального стратегічного планування:  що таке стратегія розвитку громади, чому важливо, щоб розробка стратегії розвитку громади робилась за участю громади, способи залучення громади до процесу розробки стратегії,  коротко про сам процес. Особлива увага буде приділена ролі комітету колегіального стратегічного планування та способам залучення громади до участі у колегіальному стратегічному плануванні. Учасникам будуть презентовані успішні приклади в Україні та світові тенденції розвитку та кращі практики залучення громади до стратегічного планування, основні моделі розвитку, які використовують розвинуті країни у стратегічному плануванні.

До участі в семінарі-тренінгу запрошуються представники органів місцевого самоврядування, старости сіл, депутати, представники громадських організацій, бізнесу і просто молоді небайдужі люди, які вболівають за розвиток своєї громади.

Семінар-тренінг проводиться Громадським центром «Ділові ініціативи» в рамках проекту «Голос громади в місцевому самоврядуванні в Івано-Франківській області», програма DOBRE.