Галицький район, Івано-Франківська область

Більшівцівська селищна рада ОТГ оголошує конкурс на заміщення вакантної посади

Більшівцівська селищна рада об’єднаної територіальної громади оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста з енергозбереження та охорони праці відділу економіки, будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства .

Основні вимоги до кандидата:

-                   громадянство України;

-                   вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста,магістра;

-                   стаж роботи за спеціальністю (обраною посадою) не менше 2 роки;

-                   вміння працювати з ПК.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають такі документи:

-                   заяву про участь у конкурсі;

-                   засвідчені копії документів про освіту;

-                   копію трудової книжки;

-                   копію 1,2 та 11 сторінок паспорта громадянина України;

-                   дві фотографії розміром 4х6 см;

-                   електронну декларацію про доходи та зобов’язання фінансового характеру щодо себе та своєї сім’ї за 2017 рік.

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня оприлюднення оголошення.

До документів можна подавати додаткову інформацію стосовно досвіду роботи, професійного рівня.

Подавати заяву та інші документи, а також одержати додаткову інформацію можна за адресою: смт. Більшівці, вул. Майдан Вічевий, 1 тел.6-17-72,6-12-44